reklam
reklam
hava Hafif Kar Geçişi
DOLAR 18,8321 %% 0.02
EURO 20,2068 %% -0.03
GRAM ALTIN 1.136,07 %% 0,41
ÇEYREK A. 1.857,47 %% 0,41
BITCOIN 440.104 %-0.036
SON DAKİKA
Google News

VATAN PARTİSİNDE SERAP NAZ BAŞAR DÖNEMİ

Akçakoca Parti Binasında Yapılan 5. Olağan Kongrede İlçe Başkanlığına Serap Naz Başar Getirildi.

Son Güncelleme :

27 Kasım 2019 - 18:21

/ 8.552 kez okundu.
VATAN PARTİSİNDE SERAP NAZ BAŞAR DÖNEMİ
reklam

Kongrede Türkiye siyasi süreci ile ilgili söz alan üyeler, Vatan Partisi’nin bu güne değin savunduğu, Milli Hükümet ve Üretim Ekonomisi programının doğruluğunun kanıtlandığını, artık bunun hayata geçmesinin bir mecburiyet olduğunu ifade ettiler.

Türkiye’nin tek çıkış yolunun bu program olduğu ,bu programın Vatan Partisi öncülüğünde uygulanabileceğini ifade ettikleri toplantıda Başkan adayı Serap Naz Başar yaptığı konuşmada; Akçakoca da Vatan Partisi’ne yeni katılımlar olduğunu 2020 yılının Akçakoca’da Vatan Partisi yılı olacağını , sistem partilerinden artık kopuş başladığını çözüm odaklı vatan Partisi günlerinin geldiğini belirterek “Akçakoca’nın hem turizmde ,hem de başta fındık olmak üzere tarımda hak ettiği gelire ve istihdama kavuşmamıştır. Bu konuların sahibi ve takipçisi olacağız” dedi.

Yapılan seçilerde, İlçe Başkanlığına Serap Naz Başar, Yönetim Kuruluna Hüseyin Topuz, Ayten Sandıkçı, Vehbi Yücel Fırıncı, Yusuf Kurtuluş, Mustafa Güçlü, İsmail Hakkı Uğur, Gönül Fırıncı Seçildi.

Mevcut başkan Hüseyin Topuz’dan bayrağı teslim alan Başar teşekkür ederek “Hep birlikte başaracağız, bizde koltuk kavgası olmaz biz, hepimiz vatan savaşının fedaileriyiz” dedi.

reklam


reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.