akçakocaakçakoca haberakçakoca gazetesihaber akçakocaakçakoca son dakika
DOLAR
32,9142
EURO
35,3206
ALTIN
2.454,83
BIST
10.679,98
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Parçalı Bulutlu
28°C
İstanbul
28°C
Parçalı Bulutlu
Çarşamba Açık
28°C
Perşembe Az Bulutlu
28°C
Cuma Az Bulutlu
28°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
29°C

CHP KÖY DELEGELERİ BELLİ OLDU

CHP KÖY DELEGELERİ BELLİ OLDU
22.07.2023 19:46
259
A+
A-

K ongre hazırlıkları yapan CHP Akçakoca İlçe başkanlığında iki gün sürecek delege seçimleri için bugün oy kullanımı başladı.

İlk gün köy delegelerinin oy kullanma işlemi tamamlandı. 113 Üyenin oy kullandığı seçim de yapılan sayım sonuçlarına göre Başkan Adaylarından Tuğrul Abanoz’un sarı listesi  89 oy alırken  Başkan adaylarından Hamdi Deniz’in beyaz listesine ise 18 oy çıktı.

Yarın yapılacak mahalle delegeleri sonuçlarına göre ilçe başkanlığı için güçlü aday belirlenmiş olacak. Bugün seçilen Köy Delegeleri Listesi

?Arabacı: Sabri Tuna- Zekeriya Gören ?Akkaya:İsmail Bek
?Altunçay: Burhan Kuş?Aktaş: Ömer’ül Faruk Çakır
?Balatlı: Mehmet Asal?Beyören:Selami Efes- Seyfettin Hoşça
?Beyhanlı:Derya Yamak?Çayağzı:Muhammed Bozkan,-Cevdet Kıvrak-Muhammet Seyfi Bozkan
?Çiçekpınar:Nazım Anıl Aydın?Dadalı-Talat Baş-Ali Çakmak
?Davut Ağa: Burhan Turgut ?Doğancılar: Aydın Sarıoğlu
?Dereköy:Ömer Başaran?Dilaver:Turgut Ünal
?Döngelli:Aydın Başkan-Talyan genç?Deredibi:Esra Güler
?Esmahanım:Levent Kap-Tekin Kaplan?Edilli:Ayhan Güçlü
?Fakıllı:Bahattin Aydın?Göktepe:Furkan Dobra
?Hemşin:Muhtar Tahsin Ustabaş ?Hasançavuş:Fehmi Gültekin,Aynur Bilkin
?Kepenç:Yılmaz Çelik?Küpler:Şerif Kara?Kınık:Cavit Özdemir
?Koçar:Turan Güler?Kalkın:Ergün Terzioğlu-Ersin Yılmaz
?Melenağzı Kemal Çolak-Ender Akçın-Şener Sevinç
?Ortanca:Rıfat Arslan?Paşalar:-Mualla Pazvant-Önder Güner
?Sarıyayla:Hasan Köseoğlu?Subaşı:Turgut Bican
?Tepeköy :Alaettin Kaşıkçı-Mehmet Kaşıkçı
?Tahirli:Hüseyin Çolak?Uğurlu:Alaettin Güler Ahmet Hilmi Güler
?Yeşilköy:Suat Çatuk?Yenice: Hayati Berber?NazımBey:Refik Başaran
?Kurukavak:Hikmet Nefes-Musa Koç-Koçullu:Rıdvan Yılmaz
?Kirazlı:Muhittin Özbaş?Kurugöl: Rukiye Özdemir