JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

MİNİKLERDEN , BAŞKAN YEMENİCİ’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ


Bu haber 09 Mart 2018 - 7:13 'de eklendi ve 374 views kez görüntülendi.

 

Akçakoca Anaokulu müdürü Abdurrahman Açıkgöz ve okul aile birliği yöneticileri ile öğrencileri Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi makamında ziyaret ettiler.

Okulun minik öğrencileri, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye okullarına yaptığı hizmetlerden dolayı plaket takdim ettiler. Okul Müdürü Abdurrahman Açıkgöz ise ; Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin okullarına her konuda destek verdiğini, sorunların çözümü için daima özverili bir yaklaşım sergilediğini belirtti ve Başkan Yemenici’ye teşekkür etti.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ” Her zaman eğitime destek vermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz. Öğrenciler bizim geleceğimize yön verecek olan yeni nesillerimizdir” sözlerine değindi.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<