JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

MHP ADAY ADAYLARINA PAZAR ESNAFI VE VATANDAŞTAN SICAK İLGİ


Bu haber 15 Mayıs 2018 - 12:20 'de eklendi ve 526 views kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce milletvekili aday adayları Akçakoca’ya  çıkartma yaptı.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ile birlikte milletvekili aday adayları Ümit Yılmaz, Yusuf Aslan, Ömer Küçük, MHP’nin bir diğer aday adayı olan Akçakocalı İsmail Akça, ilçe genelinde yaptıkları esnaf ziyaretinin ardından, Kapalı Pazar Yeri esnafını da ziyaret ettiler.

MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve parti ilçe teşkilatından bazı yöneticilerin eşlik ettiği esnaf gezilerinde vatandaşların da MHP heyetine ilgi gösterdikleri ve fotoğraf çektirmek istedikleri dikkatlerden kaçmadı.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbetler eden MHP aday adayları, halkın sorun ve taleplerini dinleyerek kendi öneri ve vaatlerini dile getirirken, MHP’lilerin esnaf ve vatandaşın sıcak ve samimi tavırlarından memnun oldukları gözlendi.

 


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<