JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

En Duygusal Anneler Gününü ÇOCUKLAR KUTLADI, ANNELER AĞLADI


Bu haber 11 Mayıs 2018 - 9:02 'de eklendi ve 752 views kez görüntülendi.

 

Akçakoca Bahaettin Güçlü Ortaokulunda Anneler günü düzenlenen bir programla kutlandı.

Bahaettin Güçlü İlköğretim Okulu 2. Sınıf Öğretmeni  Derya Pamuk öğrencileri ile birlikte hazırladığı anneler günü kutlama programında duygusal anlar yaşandı. Sahnede gösterilerini sunan çocuklarının duygu dolu konuşmalarından etkilenen izleyici annelerin ağlaması çocukları da etkileyince karşılıklı mutluluk gözyaşları aktı.

Kutlama etkinliği öncesinde bir hoşgeldiniz konuşması yapan müdür yardımcısı Halis Ergül annelerin en değerli varlıklar olduğunu  onların hiç üzülmemesi gerektiğini  vurguladı.

Daha sonra sahnede aldıkları düzen içerisinden  teker teker gelerek anneler günü kutlama mesajları içeren şiirlerini okuyan  öğrencilerin toplu ront gösterisi beğeniyle izlendi ve bol bol alkışlandı.

Program sınıf öğretmeninin anneler gününü kutlayan öğrencilerin video gösterimi , çiçek takdimi  ve yapılan ikramlarla sona erdi.

 


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<