JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
reklam

reklam

reklam

Akçakoca KYK Erkek Öğrenci Yurdu 5 Yıldızlı Otele Taş Çıkartır

Bu haber 17 Ocak 2018 - 18:07 'de eklendi ve 1.277 views kez görüntülendi.

Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk Kredi Yurtlar Kurumuna Bağlı Akçakoca  Erkek Öğrenci Yurdu’nu Ziyaret Ederek Bir Eksiklerinin Olup Olmadığını Yerinde İnceledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer ve beraberindeki eğitim bürokrasisi ile birlikte yurt idaresini ziyaret eden Kaymakam Öztürk’e,  Kurum Müdürü Celalettin Aksu tarafından yurtta giderilmesi gereken bazı küçük eksiklikler iletildi.

Kaymakam Öztürk yaptığı incelemede, yurtta barınan öğrencilerin kültürel ve sportif aktivitelerine yönelik olarak bir eksiklik olmadığını  görmekten memnuniyet duyduğunu vurgulayarak, yurdun idarecilerine teşekkür etti.

Kaymakam Öztürk’ün yurdu ziyareti sırasında Düzce Valisi Zülkif Dağlı da telefonla Kaymakam Öztürk’ü arayarak incelemeyle ilgili bilgi aldı.

Kaymakam Öztürk’ün verdiği bilgiler doğrultusunda Vali Dağlı da, yurt idarecilerine teşekkür etti.

Yaklaşık 1 saat süren incelemelerin ardından Kaymakam Öztürk ve eğitim bürokratları KYK Öğrenci Yurdu’ndan ayrıldılar.


reklam
reklam
antalya escort bayan