JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

AKÇAKOCA DA 6.070 ÖĞRENCİ DERS BAŞI YAPACAK


Bu haber 15 Eylül 2018 - 16:39 'de eklendi ve 1.265 views kez görüntülendi.

17 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan 2018-2019 eğitim öğretim yılında Akçakoca’da 34 okulda 349 derslikte 426 öğretmen ile birlikte 6 bin 070 öğrenci ders başı yapacak.

Akçakoca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada Akçakoca genelinde öğrenci ve öğretmenlerimizin yeni eğitim döneminin eksiksiz bir şekilde başlaması için eğitim yöneticileri bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmenin gayreti içinde hazırlıklarını tamamladığı dile getirilirken 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları esnasında okulların fiziki durumları, okul öncesi eğitimin güçlendirilmesi, öğrenci barınma hizmetleri, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerinin önümüzdeki eğitim döneminde daha da yaygınlaştırılması için gerekli çalışmaların tamamlandığı belirtildi


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<