akçakocaakçakoca haberakçakoca gazetesihaber akçakocaakçakoca son dakika
DOLAR
8,8201
EURO
10,3189
ALTIN
496,50
BIST
1.392
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Düzce
Sağanak Yağışlı
25°C
Düzce
25°C
Sağanak Yağışlı
Çarşamba Sağanak Yağışlı
23°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
18°C
Cuma Parçalı Bulutlu
23°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
23°C
reklam
reklam
reklam

 JUDOCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

 JUDOCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI
08.09.2021
0
A+
A-

3-4-5 Eylül 2021 de Çankırı ‘da gerçekleştirilen  2. Ahmet İnceçubuk İller Arası Judo Turnuvasına  20 farklı ilden 450 sporcunun katıldı.

Süper Minikler, Minikler, Yıldızlar ve Ümitler kategorisinde yapılan müsabakalara Akçakoca İlçe Spor Müdürlüğü 21 judocu ile katıldı.

reklam

Turnuvaya İlçemizi süper minikler, minikler ve yıldızlar kategorilerinde temsil eden judocularımız  ilk müsabaka heyecanlarını doyasıya yaşarken ilçemizi başarılı bir şekilde temsil etmişler ve iki  altın,  üç  gümüş ve beş bronz madalya kazanma başarısını gösterdiler.

reklam

 

 

Karşılaşmalarda alınan  Dereceler:

**Süper Minik Kızlar 32 Kg da  1.Si Eftal Çetinkaya

**Süper minik kızlar 36 kg 2.si Hiranur Birinci

**Süper minik erkekler 46 kg 2.si Kaan Çetinkaya

**Süper minik erkekler 26 kg 3.sü Yiğit Kaya

**Süper minik kızlar 28 kg 3.sü Nergis Güler

**Süper minik kızlar 36 kg 3.sü Zeynep Duru Kaya

**Süper minik erkekler 34 kg 3.sü Egemen Ergül

**Minik Kızlar 52 Kg 1.Si Ecrin Kamaş

**Minik kızlar 40 kg 5.si Belinay Çoban

**Minik erkekler 50 kg 5.si Ege Aktepe

**Minik erkekler 40 kg 7.si Ece Yiğit

**Minik erkekler 42 kg 7.si Bartu Akkaya

**Yıldız erkekler 50 kg 3.sü Burak Tandoğan

**Yıldız kızlar 63 kg 2.si Yaren Sala

Takım olarak 2. lik kupası ile ilçemize dönen sporcularımızı ve antrenör Yasemin Gezer’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

 

reklam