Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

YANMAZ, YILDIRIM’A SELİN VERDİĞİ ZARARI YERİNDE ANLATTI

YANMAZ, YILDIRIM’A SELİN VERDİĞİ ZARARI YERİNDE ANLATTI
reklam
1.112 views Okundu
13 Ağustos 2019 - 6:58

Akçakoca Turizm Platformunun başlattığı “Hayde Akçakoca’ya ” kampanyasına destek olmak sel felaketinin verdiği zararı yerinde görmek ve geçmiş olsun dileklerinde bulunmak için Akçakoca ya gelen Binali Yıldırım, Uğurlu- Esmahanım köylerine yaptığı ziyareti sonrası döndüğü ilçe merkezinde, selin yıkıp geçtiği , adeta ne varsa kullanılamaz hale getirdiği Akçakoca Belediyesi garajında incelemelerde bulundu.

Beraberinde milletvekilleri olduğu halde Belediye araç parkına gelen Yıldırım’ı kısa süre önce iki ameliyat geçiren ve ayakta durmakta zorlandığı ve oldukça halsiz olduğu görülen Başkan Okan Yanmaz ve yardımcıları karşıladı.

Selin izlerinin henüz silinmediği ve sulara gömülen araçların durumunu gören Yıldırım’a, bilgiler veren Başkan Okan Yanmaz; “Burası bizim hizmetlerimizin %90 nını sağladığımız merkezimiz.

Toplu taşıma araçlarının yanı sıra ana bakım ve tamir atölyemiz. Tümü sel suları altında sürüklendi ve kullanılamaz hale geldi” dedi ve sağa sola sıralanmış hasarlı kullanılamayacak durumdaki otobüsleri ve iş makinelerini gösterdi.

Bölge belediyelerinden geçici yardımlar alarak hizmet vermeye çalıştıklarını belirten Yanmaz, “Devletimizden acilen destek bekliyoruz. Turizm ve fındık sezonu nedeniyle Nüfusumuz üç kat arttı. Güçlükle hizmet veriyoruz.” Dedi.

Yanmaz’ın Belediyenin zararlarını ve taleplerini içeren hazırladıkları bir dosyayı Başbakan Yıldırım’a verdiği Yıldırım’ın da belediyenin yaralarının sarılması için elinden geleni yapacağı söylediği bilgisi edinildi.

KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<