JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

TEKSTİLDE BÖLGENİN AMİRAL GEMİSİ İFLAS ETTİ

TEKSTİLDE BÖLGENİN AMİRAL GEMİSİ İFLAS ETTİ
3.539 views
22 Ocak 2018 - 16:19

Düzce İlinde Tekstil İş Kolunda Faaliyet Gösteren en Eski ve En Büyük İşletmelerinden İmteks Kapandı

Adidas, Vans, Nıke, Levis, Tommy Hilfiger, Puma, Salomon gibi Dünya devlerin tekstilini üreten İmteks Düzce’de iflas etti. Teşvik nedeni ile daha önce Düzce’de fabrika açan ve binlerce kişiye ekmek kapısı olan Tekstil fabrikası, asgari ücretin yükselmesi ve teşviğin bitmesi ile birlikte Düzce’de ki fabrikasından işçi çıkartmaya başlayan Tekstil Devi Düzce’de ciddi kayıplarla karşılaştı. 2018’in başlarına doğru 40’a kadar düşen çalışan sayısının ardından Fabrika iflas bayrağı salladı. İşçilerini gönderen ve tüm tazminatlarının ödendiği iddia edilen Firmanın Düzce fabrikasını kapattığını, diğer bölgelerdeki fabrikalar ile ayakta kalmaya çalışacağı iddia edildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <