JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
reklam

reklam

SKY TOWERS DELUX HİZMETE AÇILDI

Bu haber 14 Ocak 2018 - 9:16 'de eklendi ve 1.805 views kez görüntülendi.

 

Bir süredir Kapalı olan Batı Karadeniz’in En Büyük Turizm İşletmesi Sky Towers Otel  Yeni Konseptiyle Hizmete Açıldı.

Akçakoca’nın  Turiz yatırımları arasında en önemli yeri tutan ancak işletme konusunda yaşanan sıkıntılar nedeniyle bir süredir atıl durumda bekleyen Sky Towers otel  Akçakoca’da ilk kez gerçekleştirilen bir kültürel organizasyona ev sahipliği yaparak açılışını gerçekleştirdi.

Sky Towers Delux adı ile tüm departmanlarıyla hizmet vermeye başlayan otelin yeni işletmecisi Umut Çakırhan  gazetemize yaptığı açıklamada “ Otelimizin açılışını bugün güzel bir kitap günleri organizesi ile birleştirerek yaptık. İşletmemiz 13 Ocak itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlamıştır. Tüm departmanları ile hizmet vermeye başlayan   otelimizde açılış ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Kitap Günlerine tüm Akçakoca’lıları özellikle  anne babaları çocukları ile birlikte bekliyoruz. Zira çocuklar için binlerce eser yer almakta.” dedi.

Çakırhan , Otelin işletmesi ve konsep değişikliği ile ilgili bilgilendirmesinde  “ Konsept değişikliğiyle ilgili kamuoyunda bazı soru işaretleri var . Restoran ve barlarımızın oluşturulması için gereken müracaatlarımızı yaptık. Onay verilmesi halinde her vatandaşın arzusu doğrultusunda  hizmet sunacağız.  Herkese kucak açan kimseyi ötekileştirmeyen bir hizmet anlayışı içinde olacağız.” Dedi.


reklam
reklam