JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

SAADET PARTİSİNDEN ŞOFÖRLER ODASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Bu haber 08 Mart 2018 - 5:55 'de eklendi ve 341 views kez görüntülendi.

Saadet Partisi Akçakoca ilçe teşkilatı, İlçe başkanı Mustafa Zorlu eşliğinde, kongre sonrası yeni seçilen Şoförler Odası Başkanı Mehmet Alev’i makamında ziyaret etti ve “Hayırlı Olsun” dedi.

Oda Başkanı Mehmet Alev, planladıkları projelerini Saadet Partililere anlattı ve görüşlerini dinledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Zorlu, şoförler odasının Akçakoca’da görevinin zor olduğunu, hassas ve özverili bir çalışmanın gerektirdiğini belirterek, bu hususta Saadet Partisi olarak üzerimize bir vazife düşerse gerekeni yapabileceklerini belirtti.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<