JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

Kısıtlı Olanaklar İle Her Alanda Başarılı MELENAĞZI ORTAOKULU BİLİM SERGİSİ AÇILDI


Bu haber 10 Mayıs 2018 - 17:42 'de eklendi ve 761 views kez görüntülendi.

Yeter sayıda öğrencisi yok gerekçesiyle akıllara zarar bir kararla kapatılması düşünülen Melenağzı orta okulu öğrencileri  4006Tubitak Bilim Şenliğini Etkinliğinde ortaya koydukları çalışmalar ile ziyaretçilerden takdir topladı

Melenağzı Ortaokulu’nda Tübitak 4006 Bilim Fuarı projesi kapsamında okul içinde sergi açıldı.

Serginin açılış etkinliğine Akçakoca Gençlik Hİzmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aydın, CHP İlçe Başkanı Ömer Başar, bazı siyasi parti temsilcileri, bazı okulların müdür ve idarecileri ile bazı köy muhtarları ve öğrenci velileri katıldı.

Birbirinden güzel ve ilgi çeken çalışmaların sergilendiği bilim şenliği saat 10.00’da başlarken, müdür yardımcısı Barış Ömür’ün açılış konuşmasını yaptığı etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü Ali Uzun’un davetlilere yönelik yaptığı  imkanları kısıtlı olmasına karşın çalışmaktan ve üretmekten geri kalmadıklarını bir çok başarıya imza attıklarını vurguladığı konuşmanın ardından okula yardım edenlere plaket takdim edildi. Katılımcıların topluca  açılış  kurdelesi  kesilerek sergi ziyarete açıldı.

Açılış sonrasında okul öğrencilerinin proje koordinatörleriyle birlikte hazırladıkları birbirinden ilginç projeler hakkında bilgi alındı.

Daha sonra okulun minik öğrenciler, davetlilere yöresel bir oyun sergilediler. Havanın yağışlı olması nedeniyle okul bahçesinde yapılması planlanan ”Melenvivor 2018 yarışları” ve birçok farklı açık hava etkinliği iptal edilmek zorunda kaldı.

 


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<