JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

BÖYLE GÜZEL İNSANLARDA VAR

Kdz.Ereğli’de bir kişi, petrol istasyonunda bulduğu içerisinde 36 bin lira olan çantayı sahibine ulaşarak teslim etti.


Bu haber 13 Şubat 2018 - 6:15 'de eklendi ve 1.539 views kez görüntülendi.

Kdz. Eregli Gündem Gazetesi’nde sayfa editörü olarak çalışan Sinan Çerçioğlu, Ereğli-Zonguldak karayolu Göktepe mevkisinde Çebi Gruba ait petrol istasyonun tuvaletinde bulduğu içerisinde 36 bin lira olan çantanın sahibini bulmak için tesis personeli ile çalışma başlattı.

Çantanın Muammer Halıcıoğlu’a ait olduğu tespit edilince cep telefonu ile ulaşılan sahibi petrol istasyonuna gelerek çantayı teslim aldı.

Olay anını anlatan Çerçioğlu, tuvalet bölümüne girdiğinde bulduğu çantayı sahibine teslim etmek için tesis çalışanları ile iletişime geçtiğini belirterek, “Çantayı fark ettim. Müşterilerden birinin unuttuğunu tahmin ederek, çantayı korumaya aldım. Ardından da cep telefonu ile sahibine ulaştık. Çantanın sahibi geldi, kendisine unuttuğu çantayı teslim ettim. Bu bir insanlık görevidir, para hiçbir şey değildir” dedi.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<