JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

AKÇAKOCA LİSESİ MEZUNLARINDAN YARIM ASIRLIK BULUŞMA


Bu haber 13 Mayıs 2018 - 6:50 'de eklendi ve 1.352 views kez görüntülendi.

Akçakoca Lisesinden 1972-73 yılında ve daha sonraki yıllarda mezun olan yüzlerce öğrenci, tarihi bir buluşma organizasyonunda bir araya geldi.

 

Geçen yıl dönemin öğretmenlerini de davet ederek bir buluşma gerçekleştiren Akçakoca Lisesi 1974-75-76 mezunları, bu yıl organizasyonu daha da genişleterek ilk mezunları olan 71’lilerden 1978-79 mezunlarına kadar olan herkesi kapsayan buluşmayı dün akşam Akçakoca Otelde mükemmel bir organizasyonla gerçekleştirdi.

 

Başta okulun kurucu müdürü olan Osman Aydın olmak üzere, bir çok öğretmenin de katıldığı gecede yaklaşık 350 kişi vardı.

Gecenin programı, sunumu yapan Yaşar Koç’un saygı duruşu ve İstiklal marşı çağrısı ile başladı. Geceyi düzenleyen komiteye teşekkür konuşması, ardından geçmiş yolculuk videosu ile anılar bölümleri birlikte izlendi.

 

 

 

İlk mezunların tek tek sahneye davet edilerek günün anısına armağan verilmesi sonrasında, Kara Atmacalar halkoyunları ekibinin Karadeniz oyunları gösterisi salondakileri coşturdu.

Onlarca kişi horona katıldı… Hazırlanan buluşma pastası en eski öğretmen ve Kurucu Müdür Osman Aydın ve çalışma arkadaşları tarafından kesildi. Osman Aydın okulun kuruluş yıllarına ait anılarını paylaşan kısa bir konuşma yaptı.

Birlikte söylenen eski şarkılar ve paylaşılan ortak anılarla süren gecede bol bol sohbetler edildi, hasret giderildi.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<