JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

Zonguldak Milletvekili aday adayının İngilizce mesajı yoğun ilgi topladı


Bu haber 13 Mayıs 2018 - 16:54 'de eklendi ve 367 views kez görüntülendi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Şenol Kahveci, kendi tanıtımını hem İngilizce hemde Türkçe mesajlarla yapması büyük ilgi çekti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Şenol Kahveci, seçim propagandasını ve kendi tanıtımını sosyal medya hesabı üzerinden İngilizce olarak da yapıyor. Takipçilerinin büyük ilgi gösterdiği İngilizce görseller diğer aday adayları arasında da fark oluşturdu. Kahveci sosyal medya hesabından Türkçesi “Benim Zonguldak için daha iyi bir fikrim var” yazan “I have a better idea for Zonguldak” görselini paylaştı. Zonguldak’ta farklı projeleri ile her zaman ön plana çıkan ve siyasette ki tecrübesi ile herkesin fikir danıştığı Kahveci, sloganda da belirttiği üzere Zonguldak’a ve Türkiye’ye aktif siyasetçi olarak daha güzel hizmetler yapabilmek için aday adayı olduğunu söyledi.

Kahveci’nin farklı bir seçim stratejisi izlemesi AK Parti tabanında da takdir kazandı. AK Parti tabanı, Milletvekili Aday Adayı Şenol Kahveci’yi tebrik ederek, farklı bir proje ile karşılarına çıkmasından milletvekili seçildiği takdir de Zonguldak için güzel işler yapacağı algısı oluşturduğunu vurguladı


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<