JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

SİNEK VE HAŞERELERE KARŞI HER GECE İLAÇLAMA


reklam
Bu haber 12 Temmuz 2018 - 8:04 'de eklendi ve 517 views kez görüntülendi.

 

Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından  her türlü haşere ve Özellikle sivri sineklere karşın düzenli olarak ilaçlama çalışmaları yapılıyor.

Yaz aylarının en büyük rahatsızlıklarından sivri ve karasineklere karşın ilaçlamaların aksatılmadan sürdürüldüğü belirtildi.

Belediye temizlik işlerinden yapılan bilgilendirmede; yaz mevsiminde bolca  tüketilen  kavun, karpuz kabuklarının ve bunun gibi meyve ve sebzelerinden  çıkan çöp miktarının fazlalığı karasinek ve sivrisineklerin  daha fazla oluşmasına  ve çoğalmalarına sebep olduğuna dikkat çekilerek  ,ilaçlama çalışmalarının  her gece  20.00 – 24.00 saatleri arasında yapıldığı belirtildi.

Vatandaşlara rahatsızlık verilmemesi için ilaçlamanın özellikle gece yapıldığına dikkat çekilen açıklamada ; İlaçlama çalışmalarını yalnız karasinek ve sivrisinekler için yapılmadığı  Aynı zamanda haşerelere karşı da ilaçlama çalışmaları düzenli bir şekilde belli periyotlarla yürütüldüğü vurgulandı.


reklam
reklam