JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
reklam

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

İKİ SAĞLIK MERKEZİ YAPIMINA BAŞLANIYOR

Hacıyusuflar Mahallesi Sağlık Merkezi  inşaatı ile  Sapak Terminal Aile Sağlık Merkezi düzenlemesi yapımı yakında başlıyor.

İKİ SAĞLIK MERKEZİ YAPIMINA BAŞLANIYOR
980 views Okundu
30 Ocak 2019 - 10:47

Akçakoca’nın en eski saygın Esnası Hacı İsmail Horoz adına kızları tarafından yaptırılacak olan Hacıyusuflar Mahallesi Aile Sağlık merkezi inşaatının bu hafta içinde yapılacak protokolle  önümüzdeki hafta ihale edileceği öğrenildi.

Akçakoca Kaymakamlığı tarafından yürütülecek projenin bu hafta içinde şartnamesinin  hazırlanacağı ve  gelecek hafta ihale edilerek birkaç ay içinde tamamlanması hedefleniyor.  Değirmenağzı mevkiinde Belediyenin arsasında yapılacak  olan Aile Sağlık Merkezinde ilk aşamada üç doktor görev yapacak.

Geçtiğimiz hafta İl Sağlık Müdürü, Toplum Sağlığı Müdürü ve Akçakoca Belediye Başkanının birlikte yaptıkları inceleme sonrasında uygunluğu belirlenen Terminal binasında  Sapak Mevkii, Ayazlı, Döngelli ve Akevler semtlerine hizmet verecek Aile Sağlık merkezi ile ilgili olarak teknik ekip çalışmalarının tamamlandığı ve  bu hafta içinde binada düzenleme çalışmalarının başlayacağı bilgisi edinildi.

Terminalden bağımsız bir dış kapı ile hizmet vermesi planlanan Sağlık Merkezinin başlangıçta iki doktoru olacağı ve alt kısmı kullanılacak  ihtiyaç halinde üst katlar değerlendirilecek.

reklam
[anket id=18753]
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<