JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

DESOB RAMAZAN PİDE FİYATLARINI AÇIKLADI

DESOB RAMAZAN PİDE FİYATLARINI AÇIKLADI
207 views
02 Mayıs 2018 - 14:31

Düzce Esnaf Odaları Birliği DESOB Ramazan pidesi fiyatlarını belirledi…

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bugün ilçe odaları ile birlikte yaptığı toplantıda  Ramazan pidelerinin gramajı ve fiyatları görüştü.

Görüşmeler sonucunda belirlenen gram ve fiyatlara göre, Ramazan pidesi ve diğer ürünlerin satış fiyatları şu şekilde oluştu:

400 gram pide 3 lira…

850 gram pide 6 lira…

750 gram tost ekmeği 5 lira…

700 gram makarna simidi 5 liraya satılabilecek.

Belirlenen fiyatları  Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar odasının uygulayacağı  bu fiyatlara göre, Oda üyesi esnafların  Akçakoca’da bu fiyatlardan satış yapabilecek.

Şimdi gözler Ticaret Odası’nda

Esnaf odalarının bu fiyatları açıklamasından sonra; her yıl farklı ve daha yüksek fiyat veren  Akçakoca Ticaret Odası’nın  belirleyeceği fiyat vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <