JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

ÇÖP NAKLİ İÇİN TRAİLER ALINIYOR


Bu haber 07 Şubat 2018 - 18:50 'de eklendi ve 1.079 views kez görüntülendi.
 Belediye Meclisi’nin Şubat Ayı Oturumunda Çöplerin Düzce’ye Nakli İçin Bir  Semi -Trailer (yarı römork) Alınması Kararlaştırıldı.

.

Temizlik işleri müdürlüğünün Başkanlığa sunduğu talepname ile ilgili meclise yapılan bilgilendirilmede, çöplerin Düzce’ye taşınması kapsamında her gün iki  yada daha fazla sefer yapma zorunluluğu olduğu vurgulandı.

Bu taşımanın çok pahalı ve riskli bir yol olduğuna dikkat çekildi ve bu neden le bir semi- treyler (yarı römork) alınması  önerildi.

Konu ile ilgili  açıklama yapan Başkan Yemenici, sıkıştırmalı sistemli bu aracın alınması halinde   seferlerin iki yada daha fazla günde bir kez yapılacağına dikkat çekti. Hem zamandan hem yoldan hem de her gün birkaç sefer yapmanın riskinden kurtulunacağını vurguladı.

Yapılan oylamada aracın alınması oy birliği ile kabul edildi.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<