JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
reklam

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

BİR IŞIK DAHA SÖNDÜ

BİR IŞIK DAHA SÖNDÜ
2.707 views Okundu
09 Temmuz 2019 - 8:03

BİR IŞIK DAHA SÖNDÜ

Taşımalı eğitim sistemi ile teker teker kapanan köy okulları kervanına 1940 lı yıllarda eğitim öğretime kapılarını açan tarihi MELENAĞZI OKULU  da katıldı.

 

Köyleri, vatandaşın her konuda bilgisine başvurduğu öğretmenden yoksun bırakıp Şanlı Bayrağın hafta sonları İstiklal Marşı ile göndere çekilip hafta başında yine İstiklal Marşımızla indirilmesi ile vatandaşımızın milli ve manevi duyguyu yaşamasını sonlandıran taşımalı eğitim sistem gereği öğrenci azlığı nedeniyle Akçakoca’nın köklü eğitim kurumlarından biri olan Melenağzı ilk ve orta okulunun da kapısına kilit vuruldu..

 

Milli Eğitim yetkililerinin ve müfettiş incelemesi sonunda, okul öğrenci sayısının yetersizliği nedeniyle Bakanlık okulun  kapatılması yönünde karar verdi.

Melenağzı İlk ve orta okulunda eğitim öğretim gören öğrencilerin kalan öğrencileri, 2019 – 2020 eğitim öğretim döneminde, Akçakoca merkezindeki okullarda ‘taşımalı sistem’ ile eğitim görecekleri öğrenildi.

reklam
[anket id=18753]
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<