JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

ATSO BAŞKANI PAZVANT ; PROJE ÜRETEN BİR KURUMUZ

ATSO BAŞKANI PAZVANT ; PROJE ÜRETEN BİR KURUMUZ
1.177 views
01 Şubat 2018 - 9:51

 

Akçakoca Ticaret Ve Sanayi Odası Faaliyetleri Konusunda Meslek Komiteleri Temsilcilerine  Geniş Bir Sunum Yapan Oda Başkanı M.Nazım Pazvant Gerçekleştirdikleri Projeler Ve Uygulamalar İle İlgili Detaylı Bilgilendirmelerde Bulundu.

ATSO Başkanı Pazvant; Kaymakam Yasin Öztürk Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Emniyet Müdürü … ATSO Meclis Başkanı Hüsnü Koç ve yönetim kurulu üyeleri ile meslek komiteleri temsilcilerinin  katıldığı kahvaltılı toplantıda taptığı sunumda odanın faaliyetlerini slayt destekli bir sunumla detaylandırarak anlattı.

Pazvant Akçakoca Ticaret ve Sanayi odasının kısıtlı bütçesiyle yaptığı çalışmaların TOOB ve bir çok il odaları tarafından takdirle ve ilgiyle izlenildiğine dikkat çektiği sunumunda özellikle OSB’nin ısrarlı takipleri sonrası  Akçakoca’ya kazandırılmış olmasına dikkat çekerek “ İnşallah kısa süre içinde kamulaştırmalara başlayarak kazmayı vuracağız. İlk aşamada 1500 kişiye istihdan sağlanacak Akçakoca OSB 4 binin üzerine çıkacak şekilde planlanmıştır.” Dedi.

 

Oda olarak mesleki eğitimlere büyük önem verdiklerine dikkat çeken Pazvant; “ Bu konuda gerek odamız bünyesinde düzenlediğimiz seminerler kurslar ile gerekli donatılar kazandırırken gerek yurt içinde ve yurt dışında önemli etkinliklere, fuarlara katılım sağladık. Bütün bunları da Odamız tarafından hazırlanan ve AB desteği aldığımız hibe projelerle gerçekleştirdik” dedi.

Çalışmaların hayata geçirilmesi süresince Başta  Bilim Sanayi Bakanı Faruk Özlü olmak üzere Akçakoca Kaymakamı ve Belediye Başkanından büyük destekler aldıklarını vurgulayan Pazvant  çeşitli okul çocuklarına kırtasiye giyim, yoksul ailelere gıda yardımları  yapmaları yanı sıra oda olarak bir çok kalemde alınan harçları sıfırladıklarını işlemlerin tamamının odada tamamlanmasını sağladıklarını ve şirket kurulumlarında da maliyeti büyük oranda düşürdüklerini belirtti.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <