Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

Ak Parti den Önemli Bir Heyet Sel Felaketini Olay Yerinde İnceledi

Yüzyılın sel felaketi yaşanan Akçakoca’da yaralar sarılmaya çalışılıyor

Ak Parti den Önemli Bir Heyet Sel Felaketini Olay Yerinde İnceledi
reklam
2.201 views Okundu
19 Temmuz 2019 - 11:15

Felaketin sebep olduğu maddi hasar ve kayıpların yerinde incelenmesi için Akçakoca’ya üst düzey bir heyet geldi AK parti genel başkan yardımcısı ve 65. Hükümet Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Jülide Sarıeroğlu başkanlığında Düzce milletvekili Ayşe Keşir Zonguldak ve Sakarya milletvekillerinin de bulunduğu heyet Akçakoca kaymakamı Yasin Öztürk belediye başkanı Okan Yanmaz Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu nezaretinde yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte önce Akçakoca Kaymakamlığı’na gelerek bir süre dinlendikten sonra oradan cami altında zarar gören esnafın dükkanlarının tek tek gezerek zararlarının karşılanması konusunda ne yapılması gerektiğini anlattılar ve devletin yanlarında olduğunu söylediler.

Eesnafların tek tek şikayetlerini dinleyen ve onlara yardımcı olacaklarını söyleyen heyet daha sonra incelemelerini sürdürmek üzere en büyük felaketin yaşandığı ve kaybının en büyük olduğu bölge Akçakoca 15 Temmuz Şehitler Parkı, Günbatımı tesisleri ve bölgede konuşlanmış iş merkezlerini ziyarete gittiler . Sel felaketinde oluşan maddi zararı yerinde inceleyen 65. Hükümet Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tek tesellinin şu ana kadar bir can kaybı olmaması olduğunu belirterek İnşallah Esmahanım da kayıp ihbarı yapılan vatandaşlarında sağ olarak bulunmasını umut ettiklerini belirterek zarar ve ziyan tespiti için en kısa sürede uzmanların geleceğini ve vatandaşın mağdur edilmeyeceğini devletin her zaman felakete uğrayan vatandaşlarının yanında olduğunu söyledi

KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<