akçakocaakçakoca haberakçakoca gazetesihaber akçakocaakçakoca son dakika
DOLAR
32,5547
EURO
35,0015
ALTIN
2.439,33
BIST
10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
30°C
İstanbul
30°C
Açık
Perşembe Açık
30°C
Cuma Az Bulutlu
28°C
Cumartesi Az Bulutlu
29°C
Pazar Az Bulutlu
30°C


AKIL VE ZEKA OYUNLARI YARIŞMASINA AKÇAKOCA DAMGA VURDU

AKIL VE ZEKA OYUNLARI YARIŞMASINA AKÇAKOCA DAMGA VURDU
18.04.2024 10:41
593
A+
A-

Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu’nun her yıl düzenlediği Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasının Düzce İl finali 17/04/2024 tarihinde Gençlik Merkezi Spor Salonunda yapıldı.

İlkokul ve ortaokul seviyelerinde toplamda 10 kategoride düzenlenen turnuvaya Akçakoca’ dan da öğrenciler katıldı.

İLKOKUL DÜZEYİNDE OYNANAN OYUNLARDA,

Akçakoca Osmaniye İlkokulu’ndan  Öykü Aydın Q- Bitz oyununda il 1. si

Akçakoca Osmaniye İlkokulu’ndan  Yunus Emre Bozkan Küre oyununda il 1. si

Akçakoca Osmaniye İlkokulu’ndan  Umut Kaan Kar Pentaga oyununda il 2. si

ORTAOKUL DÜZEYİNDE OYNANAN OYUNLARDA,

Akçakoca Mustafa Açıkalın Ortaokulu’ndan, Yaren Meva Çakır Kulami oyununda il 3.sü

Akçakoca Atatürk Ortaokulu’undan Yasin Kara Pentago oyununda il 3.sü olmuştur.

 

İl birincisi olan Öykü Aydın ve Yunus Emre Bozkan adlı öğrenciler   bu yıl mayıs ayında Rize’ de düzenlenecek olan Türkiye finallerine gitmeye ve DÜZCE İlini temsile  hak kazandılar.

Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

 

İLKOKUL DÜZEYİNDE OYNANAN OYUNLARDA,

Akçakoca Osmaniye İlkokulu’ndan  Öykü Aydın Q- Bitz oyununda il 1. si

Akçakoca Osmaniye İlkokulu’ndan  Yunus Emre Bozkan Küre oyununda il 1. si

Akçakoca Osmaniye İlkokulu’ndan  Umut Kaan Kar Pentaga oyununda il 2. si

ORTAOKUL DÜZEYİNDE OYNANAN OYUNLARDA,

Akçakoca Mustafa Açıkalın Ortaokulu’ndan, Yaren Meva Çakır Kulami oyununda il 3.sü

Akçakoca Atatürk Ortaokulu’undan Yasin Kara Pentago oyununda il 3.sü olmuştur.

 

İl birincisi olan Öykü Aydın ve Yunus Emre Bozkan adlı öğrenciler   bu yıl mayıs ayında Rize’ de düzenlenecek olan Türkiye finallerine gitmeye ve DÜZCE İlini temsile  hak kazandılar.

Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.