reklam
reklam
hava Hafif Kar Geçişi
DOLAR 18,8333 %% 0.02
EURO 20,1853 %% -0.13
GRAM ALTIN 1.133,11 %% 0,15
ÇEYREK A. 1.852,64 %% 0,15
BITCOIN 439.374 %-0.033
SON DAKİKA
Google News

MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATI MAHALLE SORUMLULARI İLE KAHVALTILI BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Son Güncelleme :

17 Ocak 2023 - 9:53

/ 629 kez okundu.
MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATI MAHALLE SORUMLULARI İLE KAHVALTILI BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca teşkilatı Mahalle sorumluları ile kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi.İlçe Başkanı İsmail Pazvant’ın ev sahipliğinde Akçakoca Vilayetler Evi tesisinde düzenlenen  kahvaltılı organizasyona MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Akçakoca Kadın Kolları İlçe Başkanı Nursen Yanmaz ve yerel mensupları da katıldı.

  Kahvaltı sonrasında konuklarına kısa bir hoş geldiniz konuşması yapan MHP İlçe Başkanı İsmail Pazvant sözü İl Başkanı İlhami Caboğlu’na bıraktı

Toplantının  herhangi bir özel amacı olmadığını vurgulayan, sohbet ortamında  merak edilenleri ve yanlış bilinenleri konuşmayı amaçladıklarını belirten İl Başkanı Caboğlu “Yanlışlar varsa düzeltelim. Zira inanılmaz bir bilgi kirliliği yaşanıyor. Değerli Akçakoca siyasi parti ilçe başkanlarına sesleniyorum. Eğer Akçakoca’yı seviyorsanız, Akçakoca yerelinde herkesle dirsek temasında olmalı,  Akçakoca’nın menfaatleri doğrultusunda hareket etmeli  ve ortak noktalarda buluşulmalıyız. Bu durum gerçekleştiğinde Akçakoca’nın neler kazandığını ve bu ortamın Akçakoca için ne kadar kıymetli olduğunu göreceksiniz.

Akçakoca siyasi parti ilçe başkanları  kendi aralarında çekiştikleri sürece taleplerinin  gerçekleşmeyeceğini hatırlatırım. Akçakocalı siyasiler Akçakoca menfaatleri için ortak hareket ettiklerinde Düzce’de her kapıda tüm sorunları çözülür.

Biz Akçakoca’yı çok seviyor ve önemsiyoruz. Ancak  Akçakoca’lının Akçakoca’yı çok önemsemediğini üzülerek görüyorum. Yükseleni aşağıya çekmek kolay ancak yukarıya çıkarmak zordur. Maalesef bu durum Akçakoca’da çok belirgin görünmektedir.

Halbuki  değerlerini aşağıya çekmek gibi bir çabamız olacağına bir kişiyi daha Düzce’ye ve ülkemize nasıl kazandırırız şeklinde olursak  hepimiz kazanırız” dedi.

 

Sınırlı sayıda davetlinin sadece mahalle sorumlularının çağrıldığı kahvaltı organizasyonu açıklamanın ardından  basına kapalı devam etti.

 

 

reklam


reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.