reklam
reklam
hava Kar
DOLAR 18,8291 %% 0
EURO 20,2261 %% 0.06
GRAM ALTIN 1.134,62 %% 0,28
ÇEYREK A. 1.855,11 %% 0,28
BITCOIN 440.267 %0.504
SON DAKİKA
Google News

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ALİ UZUN, İSTANBUL’DA AK PARTİ’NİN ÖNEMLİ İSİMLERİNİ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

13 Ocak 2023 - 11:09

/ 542 kez okundu.
MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ALİ UZUN,  İSTANBUL’DA AK PARTİ’NİN ÖNEMLİ İSİMLERİNİ ZİYARET ETTİ
reklam

Düzce Milletvekili aday adaylığını resmen açıklamamış olmakla birlikte bu minvalde yaptığı çalışmalar ile siyasi camiada adı ön plana çıkan Akçakoca’lı iş insanı  AZ Tohum sahibi Ziraat Mühendisi Ali Uzun  İstanbul’da Ak Parti’nin önemli isimlerini ziyaret etti.

Özellikle tohum ve tarımsal alandaki projeleri ile dikkat çeken ulusal ve uluslararası çalışmaları  ile sektörün tanınmış isimleri arasında yer alan  Düzce’den  Milletvekili aday adaylığı için başlattığı istişare çalışmalarını  sürdüren   Ali Uzun  İstanbul’da Ak Parti camiasının üç önemli ismini Hamza Cebeci, İhsan Aktaş ve Akçakoca’lı Nejdet Çakır’ı  ziyaret etti.

Uzun, ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı bilgilendirmede  “Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı ve Darülaceze Başkanı Düzce’li Hamza Cebeci ağabeyi ziyaret ettim . Değerli ağabeyime hediyesi ve ilgisi için teşekkür ederim.

 Üniversiteden dönem ve ev arkadaşım Genar Araştırma ‘nın yönetim kurulu başkanı Sn . İhsan Aktaş kardeşimi İstanbul’da şirket merkezinde ziyaret ettim . İlgisi için teşekkür ederim. Genel olarak her iki ziyaretimde de Düzce aday adaylığım konusunda istişarelerde bulundum . Desteklerini istedim . Ziyaretlerim gayet olumlu geçti .

Her iki isimin AK Parti çevrelerinde ve Cumhurbaşkanı  nezdinde referanslarına müracaat edilen kişiler olduğunun altını çizen  Uzun,  İhsan Aktaş ile üniversiteden ev arkadaşı, Hamza Cebeci ile  Düzce’de uzun yıllar komşuluk yaptıklarını ve dostluklarının  30 yılı aşan bir geçmişe dayandığını  belirtti.

İstanbul’da son ziyaretini Akçakoca’lı iş insanı Necdet Çakır’a yaptığını belirten Ali Uzun “Akçakoca ‘lı iş insanı  Necdet Çakır ağabeyi İstanbul Baltalimanı’ndaki çalışma ofisinde ziyaret ettim ,siyaset ve iş dünyasına dair tavsiyelerini dinleyip istişarelerde bulundum .İlgisi için kendisine teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

reklam


reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.