reklam
reklam
hava Hafif Kar Geçişi
DOLAR 18,8321 %% 0.02
EURO 20,2068 %% -0.03
GRAM ALTIN 1.136,07 %% 0,41
ÇEYREK A. 1.857,47 %% 0,41
BITCOIN 440.104 %-0.036
SON DAKİKA
Google News

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SARIOĞLU “DEPREM SONRASINDA OKULLARIMIZDA SIKINTILI BİR DURUM YOK”

Son Güncelleme :

29 Kasım 2022 - 11:38

/ 510 kez okundu.
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SARIOĞLU “DEPREM SONRASINDA OKULLARIMIZDA SIKINTILI BİR DURUM YOK”
reklam

Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu CHP İlçe başkanı Tuğrul Abanoz’un okulların tatili ile ilgili eleştirel açıklamasının gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Abanoz’un hiç bir araştırma yapmadan mevcut iktidarı cahilane suçlamaya kalktığını ifade eden ,
İlçemizde şuan için eğitim öğretimi aksatacak deprem sonrası sıkıntı yaşanacak okul olmadığını vurgulayan Sarıoğlu yaptığı açıklamada “Ana Muhalefet Partisi ilçe Başkanı deprem sonrası okulların tatil edilmesi ve eğitimsiz nesil yetiştirmek istiyorsunuz, her fırsatta okulları tatil ediyorsunuz” şeklinde suçlamalarda bulunarak, ne yazık ki hiç bir araştırma yapmadan mevcut iktidarı cahilane suçlamaya kalkmıştır.
Siyasi şov peşinde koşan, böyle bir zaman da bile bu tarz işlere tenezzül eden ilçe başkanı hangi bilimsel, teknik ve gözlemsel veriye dayanarak böyle konuşuyor? Bunları bize izah edebilirse bilgi sahibi olur kendisine teşekkür ederiz. Sayın Başkan bu işler böyle hiç bir teknik veri bilgiye dayanmadan sallama ile yapılmaz. Çünkü ilçemizde şuan için eğitim öğretimi aksatacak deprem sonrası sıkıntı yaşanacak okullarımız ile ilgili olumsuz bir durum yok. Çok şükür bunu sizde çok iyi biliyorsunuz aslında , sadece bu durumdan bile siyaset çıkarmak İçin lütfen insanları tedirgin etme, yapıcı ol ,bizimle iletişim halinde olursan detaylı bilgi sahibi olabilirsin. Çok değerli Akçakoca’lı hemşerilerimiz. Okullarımız güvenlidir ve daha güvenli olması için güçlendirme ve yeniden yapım inşaatlarımız İçin projesi devam edip ihale aşamasında olan , projesi bitmiş ihale edilerek temel atma aşamasında olan ve güçlendirme ihalesi yapılıp biten -güçlendirmesi devam eden -güçlendirmesi yeni başlayacak olan okullarımız var. Lütfen dedikodu üretenlere değil ,hizmet için koşanlara inanın ve güvenin…saygılarımla”dedi.

reklam


reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.