reklam
reklam
hava Kar
DOLAR 18,8291 %% 0
EURO 20,2261 %% 0.06
GRAM ALTIN 1.134,62 %% 0,28
ÇEYREK A. 1.855,11 %% 0,28
BITCOIN 440.267 %0.504
SON DAKİKA
Google News

ÇAKIR VE GÜNDÜZ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Son Güncelleme :

27 Kasım 2022 - 12:55

/ 3.882 kez okundu.
ÇAKIR VE GÜNDÜZ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
reklam

Akçakoca’nın en büyük ve saygın sülalelerinden Çakır’lara mensup  Ayşe & Necdet Çakır çiftinin oğulları Lütfi Çakır ile  Konya eşrafından Nazan & Mehmet Çiftinin kızları Tennur Gündüz, gerçekleştirilen görkemli  bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Akçakoca Balıkçı Barınağı üstünde konuşlanan İskele Balık Lokantası ile bütünleştirilerek iki günde oluşturulan devasa ve eksiksiz portatif salonda gerçekleşen  düğün merasimine  İlçemiz ve İlimizde yaptığı görevleri sırasında yaptığı hizmetleri ile halkın takdirini ve sevgisini kazanan Ankara Valisi Vasip Şahin başta olmak üzere , çok sayıda milletvekili , bürokrat,  İl ve Büyükşehir ilçe belediye Başkanları ile iş insanı ve 1500 ün üstünde davetli katıldı.

 Nikah şahitliklerini  ; Türkiye Büyük Millet Meclisi Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, Ankara Valisi Vasip Şahin, Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Ordu Milletvekili Dr Şenel  Yediyıldız, Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt İstanbul Büyükşehir Belediyesi Önceki Dönem Başkanı Mevlüt Uysal , 24-25 Ve 26 Dönem İstanbul Milletvekili Harun Karaca, 23 Ve 24 Dönem Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz , 23.Ve 24. Dönem Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan ,  24. Dönem Yalova Milletvekili Temel Coşkun, 24. Dönem Düzce Milletvekili Osman Çakır, Yalova Valisi Muammer Erol, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Profesör İsmail Koyuncu , Merkez Valisi Vahdettin Özcan, Merkez Valisi Enver Salihoğlu, Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu, Medikal Park Yönetim Kurulu Başkanı Trabzonspor Önceki Başkanı Muharrem Usta , İstanbul Hukuk Fakültesi Bölüm Başkanı Profesör Aslan Kaya,  İş Adamı Osman Şansa, Al Fuzul İnşaat Ve Fuzul Evim Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ve iki Ailenin dostlarının   yaptıkları Tennur& Lütfi Çiftinin nikahlarını   okunan dua sonrasında Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz kıydı.

Mutlulukları gözlerinden okunan çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Yanmaz Allah’tan bir yastıkta kocamalarını dileyerek “Yuvayı dişi kuş yapar, örf ve adetlerimize göre Türk Milletinde  ailenin temel direği kadındır” diyerek evlilik cüzdanının gelin hanıma verdi.

 

Muhteşem bir organizasyon ile gerçekleşen Baba Necdet Çakır’ın her konuk ve hizmet konusunda yakından ilgilendiği,  konuklara 5 yıldızlı otel kalitesi ve düzeyinde ikramların yapıldığı düğün töreni pasta kesimi , tebriklerin kabulü ve Karadenizli sanatçıların türküleri, tulum ve kemençe eşliğinde oynanan horonları ile coşkulu bir şekilde devam etti .

 

reklam


reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.