http://www.wannawatches.com
akçakocaakçakoca haberakçakoca gazetesihaber akçakocaakçakoca son dakika
DOLAR
16,7578
EURO
17,5286
ALTIN
964,34
BIST
2.445,29
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Düzce
Açık
27°C
Düzce
27°C
Açık
Cumartesi Açık
27°C
Pazar Parçalı Bulutlu
27°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
28°C
Salı Az Bulutlu
28°C
reklam


AKÇAKOCA ZEKA OYUNLARI FİNALLERİ TAMAMLANDI

AKÇAKOCA ZEKA OYUNLARI FİNALLERİ TAMAMLANDI
31.03.2022 21:43
0
A+
A-

Türkiye Akıl Ve Zeka Oyunları Federasyonu’nun ülke genelinde düzenlediği ve  eş zamanlı oynanan akıl ve zeka oyunları turnuvasının Akçakoca finalleri tamamlandı

Akçakoca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları turnuvasının bu gün oynanan ilçe finallerinde ilkokullarda   Mangala’da Hamiyet Sevil’den Burak İsmail Fidan-Bahaettin Güçlü İlkokulundan  , Pentago’da Gönül Yavuz’dan Begüm Altınkaya- Küre’de  Hamiyet Sevil’den Sevde Rabia Akbaş- Qbitzde Gönül Yavuz’dan Muyyeddin Hasan Şenel ve Eguilirio da Gönül Yavuz’dan Bilge Alkan birinci oldular.

reklam

Orta Okullarda ise  Mangala’da Bahaettin Güçlü’den Enes Özyorgun- Pentago’da Etetürk Ortaokulundan Mustafa Arda Çetin- Küre’de İmamhatipten Erkan Korkmaz-Kulani’deBahaettin Güçlü’den Emir Koçyiğit ve , Reverse’de Bahaettin Güçlüden Mehmet Talha Çelik birinci oldular.

reklam

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Ezer, 10 kategoride Akcakoca’yı temsil etme hakkı kazanan yarışmacıları tebrik ederek ödüllerini vedi.

 

reklam


ETİKETLER: