JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

Yerel Seçime Bir Yıl Kala MHP TABANINDA KAHRAMAN KONUŞULUYOR


reklam
Bu haber 03 Nisan 2018 - 17:24 'de eklendi ve 1.049 views kez görüntülendi.

 

Yerel seçimlere daha bir yıl olmasına karşın  Akçakoca siyasi çevrelerinde başkan adaylıkları  için bazı isimler konuşulmaya tartışılmaya başladı.

Seçimler bir yıl kala MHP den İGM Üyesi Ömer Yıldız’ın adaylığını açıklamasından sonra ayni parti çevrelerinde eski MHP İlçe Başkanı Mehmet Kahraman’ın adı dillendiriliyor.

Konu ile ilgili olarak görüşünü aldığımız Mehmet Kahraman, böyle bir karar için henüz erken olduğunu söylemekle birlikte ;

“Adımın geçmesi doğaldır. Malumunuz en zor dönemlerde 2002’den 2012’ye kadar MHP’nin Akçakoca ilçe başkanlığını yaptım. Barajın altında iken yönetimini aldığımız partimize hissedilir derecede oy artışı sağladık. MHP seçmeni nasıl bir çalışma yürüttüğümüzü unutmamış olsa gerek ki adımızı zikrediyor. Teveccühleri için teşekkür ederim. Şu an bu gibi açıklamalar için henüz erken olduğunu düşünüyorum. dedi.

 

 

Hits: 588


reklam