JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
reklam

reklam

reklam

ÜŞÜMESİNLER DİYE ATKI ÖRDÜM

Kdz.Ereğli’de 9 yaşındaki İlsu Doğa Demirer, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin bölgesine yönelik Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla ördüğü atkıyı gönderdi.

Bu haber 11 Şubat 2018 - 14:55 'de eklendi ve 1.307 views kez görüntülendi.

Kdz. Ereğli İzmirlioğlu İlkokulu 3. Sınıf Öğrencisi İlsu Doğa Demirer, sınıf öğretmeni Şadiye Çakır’dan, Afrin bölgesine yönelik süren Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlerin üşümemesi için atkı örmek istediğini belirterek el işi öğretmesini istedi.

Öğretmeninden kısa sürede el işi yapmasını öğrenen Demirer, boş vakitlerinde evde atkı ördü.

Dedesi Salih Demirer’in Kıbrıs Gazisi olduğunu anlatan İlsu Doğa Demirer, gazetecilere yaptığı açıklamasında, “Askerlerimize atkı örmek istedim, Afrin’de savaşan kahraman Türk askerlerine üşümesinler diye atkı ördüm” dedi.

Türk askerinin yenilmez olduğunu haykıran Demirer, şunları söyledi:
“Türk askeri bundan da galip olarak çıkacaktır. Türk Milleti olarak Türk askerlerinin arkasındayız, Ne Mutlu Türküm Diyene”

Minik Demirer daha sonra paket yaptığı atkıyı Ereğli İlçe PTT’ye ailesi ile giderek, “Afrin operasyonuna katılan Türk askerlerine armağanımızdır” notu ile gönderdi.


reklam
reklam
antalya escort bayan