JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

Ulusal Sempozyumda Akçakoca’ yı Ve Okullarını BAŞARIYLA TEMSİL ETTİLER

Ulusal Sempozyumda Akçakoca’ yı Ve Okullarını BAŞARIYLA TEMSİL ETTİLER
1.551 views Okundu
01 Mayıs 2018 - 6:59

reklam


reklam

 

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencileri ; 27-28 Nisan 2018 tarihlerinde Balıkesir Karesi İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi ev sahipliğinde gerçekleştirien “Eğitim Yoluyla Toplumsal Değişimde Genç İradenin Rolü” teması ile bu yıl onuncusu düzenlenen “Sosyal Bilimler Liseleri Ulusal Öğrenci Sempozyumu” nda başarılı bir sunuma imza attılar.

Ülkemizin dört bir yanındaki 72 Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisinin, toplam 94 bildiri sunduğu sempozyuma Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Okul Müdürü Nurettin Çabuk, Müdür Yardımcısı Ali Semih Demirci, Koordinatör Öğretmen Sultan Aksoy ve 11/A sınıfı öğrencisi Fatma Yanmaz ile 11/B sınıfı öğrencisi Gizem Nur Demir’den oluşan bir ekiple katıldı.

 

Sosyal Bilimler Liselerinin kurumsallaşması, geliştirilmesi ve kamuoyunda farkındalık oluşmasına katkı sağlaması amaçlanan; gençlerimizin sorgulayan ve çözüm odaklı çalışan bireyler olarak yetiştirilmesi ve gelecekte ülkemizin ilerlemesinde ve yönetiminde de etkin söz sahibi olması açısından büyük öneme sahip, ülke genelindeki Sosyal Bilimler Liselerinin bir araya geldiği Ulusal öğrenci sempozyumunda Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, Fatma Yanmaz ve Gizem Nur Demir ; “Eğitimin Kalkınmaya Etkisi”,  “Genç Nüfus ve Eğitim İhtiyacı”,  “Demokrasimizin Geleceği ve Gençlik”, “Değişim ve Genç İradenin Rolü”,  “2023 Vizyonu ve Genç İradenin Rolü” konuları hakkındaki düşüncelerini hazırladıkları bildiriler aracılığıyla çok başarılı bir sunumla paylaştılar.

 

Plaket ve ödül töreninden sonra Akçakoca’nın tanıtımına kültürel alanda önemli katkı veren Sosyal bilimler Lisesinin başarılı öğrencileri Fatma Yanmaz ve Gizem Nur Demir, Okul Müdürü Nurettin Çabuk, İdareci Ali Semih Demirci Koordinatör ile Öğretmen Sultan Aksoy’u,

Makamında kabul eden Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı yakın ilgi ve alaka gösterdiği kutladığı öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra idarecilere ve öğrencilerimize ayrı ayrı kitap hediye ederek yaptığı kısa konuşmasında özellikle eğitimin önemine vurgu yapmıştır.

 

reklam

reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

  • Ak Parti --> 31
  • DSP --> 0
  • CHP --> 32
  • İYİ Parti --> 14
  • MHP --> 26
  • Saadet Partisi --> 5
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 6
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<