JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
reklam

reklam

reklam

Uğurlu’dan Afrin’e Mehmetçiğe Selam ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ASKER ABİ

Bu haber 13 Şubat 2018 - 18:03 'de eklendi ve 715 views kez görüntülendi.

 

Uğurlu Köyü İlk ve Orta Okulu Öğrencileri Tüm Okulda Düzenledikleri ‘Asker Abilere Mektup Yaz’ Etkinliği Çerçevesinde Yazdıkları Mektupları Afrine Gönderdiler.

Hazırladıkları ve rengarenk zarfların içine koydukları mektupları köy muhtarına teslim eden öğrenciler, duygularını aktardıkları mektupları Afrine gidecek fındık poşetlerinin içine koydu.

 

Mektupları öğrencilerden teslim alan Uğurlu Köyü Muhtarı İrfan Zobar, yaptığı açıklamada, öğrencilerin düşüncelerinin kendisini çok etkilediğini söyledi.

ÇOK DUYGULANDIM

 

Muhtar Zobar, öğrencilerin askerlere duygularını iletmek istediğini ifade ederek, “Küçük çocuklarımızın bu çalışmayı yapması çok manidar. Bizi çok duygulandırdı, herkes bir şeyler yolluyor ama bu gerçekten çok önemli. Bu çocuklar bizim çocuklarımız, onlarla gurur duyuyoruz. Teslim aldığımız mektupları inşallah bölgedeki Türk Silahlı Kuvvetleri yetkililerine ulaştıracağız.”

 

Zobar, Suriye sınırına gitmek üzere yarın muhtarlardan oluşan bir heyetle yola çıkacaklarını da sözlerine ekledi.

 


reklam
reklam
antalya escort bayan