JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

TURİZM LİSESİNDEN ULUSAL BAŞARI


reklam
Bu haber 22 Mart 2018 - 17:22 'de eklendi ve 1.270 views kez görüntülendi.

 16-18 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenen Afyonkarahisar Uluslararası Gastronomi Turizm Festivali, Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonası ile Afyonkarahisar 2. Ulusal Housekeeping Yarışması´na Katılan Akçakoca Süha Güven Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi Ödülle Döndü.

 

Akçakoca sizinle gurur duyuyor

Afyonkarahisar Uluslararası Gastronomi Turizm Festivali, Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonası’nda Bireysel Lise Ana Yemek kategorisinde yarışan 25 öğrenci içinden, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencisi Gökhan Aktepe üçüncü olarak Bronz Madalya  aldı.

Afyonkarahisar 2. Ulusal Housekeeping Yarışması´nda Konaklama ve Seyahat Alanı öğrencilerinden Erdem Karaman, Kadir karagülle, Evsun Eylül Üçüncü ve Berkay Şahinkaya  22 okul içinden beşinci oldular.

Katkılarından dolayı Akçakoca Belediye Başkanlığı´na, Akçakoca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne ve emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz…

 

 

 

 

 

    Haber: İbrahim ÇAKMAK 


reklam