JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
pendik escort

reklam

TURİZM DERNEĞİ BAŞKANI OĞUZHAN YEMENİCİ ‘DEN KUTLAMA


reklam
Bu haber 10 Ocak 2018 - 16:30 'de eklendi ve 1.049 views kez görüntülendi.

 

Akçakoca Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Oğuzhan Yemenici mesajında;”Basınımız, geçmişten günümüze kadar önemli bir gelişme göstererek, yazılı ve görsel basının yanı sıra, teknolojik gelişmeler doğrultusunda da etkinliğini her geçen gün arttırmaktadır. Basın ahlak esasları çerçevesinde doğru ve tarafsız davranarak en hızlı şekilde halkın haber alma ihtiyacını gideren, halkın talep ve beklentilerini idarecilere yansıtarak kamu görevini yerine getiren basın mensupları her türlü takdiri hak etmektedir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik olarak gelişmesine katkı sağlayan, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında doğru, tarafsız ve ilkeli haber anlayışını benimsemiş, değerli basın mensuplarımızın ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.” İfadesine yer verdi.

 


reklam
reklam