JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

SOSYAL BİLİMLER’DEN “ANADOLU MEKTEBİ YAZAR OKUMALARI “ ETKİNLİĞİ

SOSYAL BİLİMLER’DEN “ANADOLU MEKTEBİ YAZAR OKUMALARI “ ETKİNLİĞİ
1.094 views Okundu
08 Aralık 2017 - 7:35


 

Milli Eğitim Bakanlığının Otuzüç İlde Yürütülen “ANADOLU MEKTEBİ YAZAR OKUMALARI “ projesi Akçakoca Öğretmen Evinde SBL  Lisesi Organizasyonuyla Gerçekleşti.

Düzce İlinde sekiz okulda Akçakoca’da ise Sosyal Bilimler Lisesince yürütülen  etkinlikte  Mustafa Kutlu, Tarık Buğra, Cengiz Aytmatov, Necip Fazıl Kısakürek, Nurettin Topçu ve Sezai Karakoç gibi edebiyatçıların eserleri okunacak.

İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk ve Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer’in de izlediği projenin ilk etkinliği, Okul Müdürü Nurettin Çabuk’un gözetiminde ” Hikayemizin Yarım Asırlık Sesi” Mustafa Kutlu Paneli Düzce Arsal Lisesinden iki, Sosyal Bilimler Lisesinden üç ve Anadolu İmama Hatipten bir panelistin katılımıyla gerçekleşti.

Okul Müdürü Nurettin Çabuk’un selamlama ve projenin amacını vurguladığı konuşmasıyla açılan,  Kutlu’nun eserlerinden okumanın gerçekleştiği panelde yazar farklı yönlerden farklı bakış açılarıyla tanıtıldı.  Öğrencilerin konuya çok duyarlı oldukları ve ilgiyle izledikleri görüldü.

 

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın himayesinde sürdürülen Eski Bakan Sami Güçlü başkanlık  ettiği Bakan Yardımcısı Orhan Erdem ekibi tarafından yürütülmekte olan projenin amacının kültürel gelişim için en iyi ve etkili yolunun okumak olduğundan önemli bulunduğu ve  bu noktadan  hareketle yaygınlaştırılacağı ifade edildi.

Etkinlik  Kaymakam Öztürk2ün katılımcıları kutlaması ve hatıra fotoğrafı çekimi ile tamamlandıreklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

Yeni Seçenek

Onayla Ekle


  • Ak Parti --> 19
  • CHP --> 20
  • MHP --> 9
  • Saadet Partisi --> 5
  • İYİ Parti --> 14
  • DSP --> 0
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 4
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<