JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

SIK SIK KAZALARIN YAŞANDIĞI KETMENLİ SAPAĞINA AKILLI KAVŞAK


Bu haber 09 Mart 2018 - 6:48 'de eklendi ve 751 views kez görüntülendi.

 

Ölümlü Kazaların Yaşandığı Ve Akçakoca’nın En Riskli  Kavşaklarından Biri Olan Ketmenli Sapağı Kavşak Yapımına Başlanıyor.

AKILLI KAVŞAK

Akçakoca Belediyesi Mart 2018 oturumunda görüşülen Ketmenli çıkışındaki kavşak konusu ile ilgili meclis üyelerine bilgilendirme yapan Başkan Yemenici; “ Bir çok acıya neden olan , bölgeye yapılacak hastane ile daha da önem kazanan Ketmenli çıkışına çok   kapsamlı  yan yolları ve alt geçitli bir akıllı kavşak tasarımı uygulanacak. 4 yıldır takip ettiğimiz bir proje . İhalesi yapılan kavşak için yakın zamanda çalışmalar başlayacak” dedi.

Kavşak bugünkü yerinden görüş mesafesi uygun olmaması nedeniyle 100 metre daha batıya kayacağını SGK ve Tarım Kredi bölgesine çıkış verileceğini belirten Yemenici ; yol kodunun yükseltilerek Arıtmalar sanayi sitesi bölgesine giriş ve çıkışlarında projede yer aldığını bir de alt geçit  ve menfezin yer alacağını şu anda Karayolları uzmanlarının  alandaki çalışmalarının sürdüğünü  söyledi.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<