JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

OTOYOL ÇALIŞMASI START ALDI .GÜZERGAH KÖYLERİNDE TESPİTLER BAŞLADI

OTOYOL ÇALIŞMASI START ALDI .GÜZERGAH KÖYLERİNDE TESPİTLER BAŞLADI
3.333 views Okundu
29 Mart 2018 - 20:37


Karadeniz Sahil Yolu Akçakoca  İstanbul bağlantı projesi içerisinde yer alan Akkaya, Beyhanlı, Çayağzı ve Döngelli köylerinde   tespit ve ölçüm çalışmaları başladı

Viyadük ve tünellerle direkt bir güzergah izleyecek projede en yoğun istimlak Döngelli köyünde

Çalışmaların en büyük kısmı ise Döngelli köyünde gerçekleşecek. Alınan bilgiye göre, proje detaylarında Döngelli köyüne Türkiye’nin en büyük kavşaklarından biri yapılacak. Bu kavşak köy merkezine yakın bir parsel üzerine yapılacağı için yaklaşık 50 haneyi etkileyecek. Bu proje kapsamında 50 hane istimlak edilip yıkılacak.

Döngelli köyü sakinlerinin ise bu durumdan rahatsız olmadıkları öğrenilirken, tek rahatsızlık olarak görülen konunun istimlak bedellerinin düşük tutulması ihtimali olduğu öğrenildi.

AKKAYA, BEYHANLI VE ÇAYAĞZI

Karadeniz Sahil Yolu’nun İstanbul’a bağlanması noktasında Akkaya, Beyhanlı ve Çayağzı köylerinde de yetkililerin çalışmalara başladığı öğrenildi.

Proje kapsamında yol üzerinde bulunan arazilerin tespiti gerçekleşti.

Ayrıca yetkililerin, kimsenin mağdur edilmemesi için titizlikle çalıştıkları ve proje arazisi üzerindeki fındık ve meyve bahçelerini tek tek kayıt altına aldıkları, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için azami çaba sarf ettikleri öğrenildi.reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

Yeni Seçenek

Onayla Ekle


  • Ak Parti --> 17
  • CHP --> 18
  • MHP --> 8
  • Saadet Partisi --> 5
  • İYİ Parti --> 14
  • DSP --> 0
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 4
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<