JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

Osmaniye İlkokulu Öğretmenlerinden Örnek Davranış OKULLARINA KÜTÜPHANE KURDULAR


Bu haber 07 Mart 2018 - 12:54 'de eklendi ve 303 views kez görüntülendi.

 

 

Osmaniye İlkokulu,  Müdür Öğretmen Ve  Aile Birliği İşbirliğiyle Okula Kazandırılan Kütüphane Hizmete Açıldı.

 

 

Bir süredir sürdürdükleri çalışma sonucu her sınıf öğrencilerine hitap edecek kütüphanelerini  mütevazi  bir törenle açan okul müdürü öğretmen ve veliler  başarmanın verdiği mutluluğu ve sevinci öğrencileriyle birlikte yaşadılar.

Yaklaşık 2500 kitabın raflarda yerini aldığı kütüphane de miniklerin rahatça okuyabilmesi için basit ancak şık ve sevimli bir tasarım uygulanmış.

Öğretmenlerden gelen öneriyi değerlendirerek işe başladıklarını vurgulayan  yetkililer  amaçlarının çocukların okuma alışkanlıklarına katkı sunmak, daha fazla bilgiye ulaşabilmelerini sağlamak olduğunu vurgulayarak salonun teşrifinden kitapların teminine kadar emeği geçen herkese teşekkür ettiler.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<