JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

ONSA VE SEVİNÇ TİCARET İŞBİRLİĞİ YURTDIŞINA AÇILDI

ONSA VE SEVİNÇ TİCARET İŞBİRLİĞİ YURTDIŞINA AÇILDI
1.921 views
03 Mart 2018 - 6:44

 

Akçakoca’nın Üretim Kapasitesi En Yüksek  İki Firması Sevinç Ticaret Ve ONSA Orman Ürünleri İşbirliği İle  Kurulan WOODWORM AŞ. Yurt Dışına Satışlara Başladı.

Bir Süre Önce kuruluşu tamamlanan ve 35 kişilik kadrosuyla doğal masif  ahşaptan cafe- ofis ve ev mobilyaları ile  aksesuarlar üretimine başlayan WoodWorm Aş. Türkiyenin bir çok noktasına satış yapması yanında Almanya ve Dubaiye ihracat yapmaya başlamıştır.

İşletme yetkilileri hedeflerinin  Türkiye ve Dünya pazarlarında etkin bir yer edinmenin yanısıra Akçakoca’nın da tanıtımına önemli katkı sağlamak olduğunu vurgulayarak; “ Kuruluşumuz WoodWorm AŞ.yi konsept mağaza zinciri halinde büyütmek ve  bugün için 35-40 civarında olan çalışan sayısını çok daha artırarak Akçakoca’da istihdam artışı sağlamaktır” açıklamasında bulundular.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <