JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam
AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

NENE HATUN VE BARBAROS “KARDEŞÇE” OKUDULAR

NENE HATUN VE BARBAROS “KARDEŞÇE” OKUDULAR
583 views
14 Şubat 2018 - 10:55

 

 

Akçakoca’nın İki Güzide Okulu Nene Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ile Önemli  Barbaros Anadolu Lisesi Kardeş Okul Projesi Kapsamında  Dayanışma İçinde Kültürel Etkinliklere İmza Atıyorlar.

Nene Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Ve Barbaros Anadolu Lisesi Düzce Valiliği tarafından başlatılan “Kardeş Okul “projesi kapsamında başlattıkları karşılıklı kültürel etkinliklerin ikincisini Barbaros Anadolu lisesinde gerçekleştirdiler.

İlki  Nene Hatun Mesleki Lisesinde  gerçekleştirilen  şiir dinletisi olan etkinliğin ikincisi  Barbaros Anadolu kütüphanesinde Okuma etkinliği ve okumayı teşvik amacıyla yapıldı.

Okul kütüphanelerini  zenginleştirmek amaçlı Öğrencilerin birbirlerine kitap hediye ettiği etkinlikte ;

Etkinlik  öncesi birer konuşma yapan ve okumanın yararları nı vurgulayan öğrencilerin hayatın her safhasında başarılı olmalarının temelinde kitap okumanın yattığını söyleyen , Okul müdürleri Recep Say ve Nurettin Çabuk kardeş okul projesi kapsamında yapmış oldukları etkinliklerin ilerleyen günlerde de farklı konularda süreceğini; Bu bağlamda iki kardeş okul idarecileri ve öğrencilerinin katılımıyla Huzurevi ziyareti, Yasadığımız çevreyi temiz tutma adına sahil temizliği ve anaokulundaki öğrencilere masal okuma gibi etkinlerin  planladıklarını belirttiler.

 

Bu proje kapsamında yapmış oldukları etkinliklerdeki amacın okulların öğretmen ve öğrencileriyle bir dayanışma içinde olmasını sağlamak, öğrenciler arasında farkındalık yaratıp kardeşlik bilincini kazandırmak olduğuna dikkat çektiler.

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<