JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
pendik escort

reklam

MHP İLÇE BİNASI HAREKATIN SEMBOLÜ ZEYTİN DALLARI İLE SÜSLENDİ


reklam
Bu haber 23 Şubat 2018 - 17:14 'de eklendi ve 354 views kez görüntülendi.
MHP Akçakoca İlçe Yönetimi Cumhuriyet meydanındaki parti binasını Afrin operasyonuna adını veren ”zeytin dalıyla” süsledi.
İlçe binasının camlarının üstüne Türk bayrakları ve parti flamaları asan ilçe yönetimi, zeytin dalıyla da süsleyerek Mehmetçik’e destek verdi.

İlçe Başkanı Mustafa Özensel, gazetemize yaptığı açıklamada, TSK’nın Suriye’de yürüttüğü operasyona sonuna kadar destek verdiklerini söyledi.
‘Zeytin Dalı’ operasyonun ismi olduğu için parti binasını zeytin dalıyla süslediğin belirten Özensel,”Parti yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızdan biri böyle bir düşüncesi olduğunu söyledi bana. Bir mahsur olup olmadığını söyledi. Bende tabiî ki hiçbir mahsuru olmadığını söyledim. Hatta güzel olur, farkındalık yaratılır dedim. Bu amaçla zeytin dallarıyla partimizin çevresini süslemiş bulunmaktayız” dedi.
Operasyonun birliğimizi ve ülkemizi güvenliği sağlamak için yapıldığını vurgulayan Özensel, ”Düzenlenen operasyon vatanımızın birliği ve beraberliğini pekiştirmek ve terör örgütleriyle yabancı ülke ajanlarının ülkemiz üzerinde oynadığı  oyunlarını bozmak için yapılıyor. Bizde MHP olarak operasyona tam destek veriyoruz. Bütün kamuoyu da biliyor zaten“ şeklinde konuştu.


reklam
reklam