JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

METAFOR’DAN AÇIKLAMA ; ABONE KAYDIMIZ VAR FATURAMIZI DA ÖDÜYORUZ

METAFOR’DAN AÇIKLAMA ; ABONE KAYDIMIZ VAR FATURAMIZI DA ÖDÜYORUZ
1.113 views Okundu
12 Ocak 2018 - 16:12


Akçakoca Merkez camii çevresini düzenleme işini üstlenen Metafor İnşaat firması yetkilileri, kendileri hakkında elektrik kullanımı ile ilgili sosyal medyada yer alan bilgilerin gerçeği yansıtmadığına dair kapsamlı bir açıklama yaptı.

Metafor inşaat firması yetkilisi, bazı sosyal hesaplardan kendi firmaları hakkında abonelikleri ve elektrik sayaçlarının olmadığı , fatura ödemedikleri, elektriği Kaymakamlık binasından aldıkları  yönünde yanlış ifadelerin yer aldığını gördüklerini bu durumun kendilerini çok rahatsız ettiğini ,bu yazılanların bilgi noksanlığından ya da yanlı davranmaktan kaynaklandığını söyledi.

Firma Akçakoca Şantiye Sorumlusu konu ile ilgili olarak “Bugün bazı  sosyal medya hesaplarında firmamıza yönelik doğru olmayan bazı açıklamaların yayımlandı. Biz şantiyemizi kurduğumuz gün itibariyle  elektrik abonemizi yaptık ve şantiye tarifesinden kullandığımız elektrik faturalarımız  ise düzenli olarak ödüyoruz” dedi.

Sözkonusu paylaşımların yapılmadan önce kendilerine sorulması halinde  gerekli tüm bilgi ve evrakları kendilerine verebileceklerinin altını çizen  firma yetkilisi, kendi firmalarının Türkiye’nin birçok yerinde büyük projeleri hayata geçiren bir firma olduğunu, isteseler dahi abonesiz ve faturasız elektrik kullanma şanslarının asla olamayacağını söyledi.reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

Yeni Seçenek

Onayla Ekle


  • Ak Parti --> 19
  • CHP --> 20
  • MHP --> 9
  • Saadet Partisi --> 5
  • İYİ Parti --> 14
  • DSP --> 0
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 4
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<