JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

Liman Cafe Bistro dan Değirmenden Cezveye Buyrun Taze Kahveye

Akçakoca’nın en seçkin dinlence mekânlarından Liman Cafe Bistro yenilikler sunmaya devam ediyor


Bu haber 13 Şubat 2018 - 17:37 'de eklendi ve 1.168 views kez görüntülendi.

Hizmete girişinden bu yana Akçakoca’ya ilkleri sunan yeni tat ve lezzetleri getiren Liman Cafe Bistro Kahve Çekirdeği Değirmeni’ni işletmesinde hizmete sokarak bir ilki daha gerçekleştirdi.

Kendilerine özel kavrulmuş kahve çekirdeklerini müşterisinden kahve siparişi aldığı anda çekerek içim için hazırlayan Liman Cafe Bisro işletmecisi Yılmaz Çakmak uygulamaya soktukları yenilik için “ Kahvelerimiz değirmenimizde günlük olarak çekiliyor ve misafirlerimize en taze haliyle sunuluyor. Misafirlerimize her ürünü en taze ve doğal haliyle sunmayı prensip edinmiş olan işletmemizde Lezzet, sağlık ve kalite için tüm sıcak içeceklerimizde “laktozsuz süt” kullanmayı tercih ediyoruz!” dedi.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<