Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

KRİZ MASASI OLUŞTURAN MHP’DEN AFEZEDELERE YARDIM

KRİZ MASASI OLUŞTURAN MHP’DEN AFEZEDELERE YARDIM
reklam
2.548 views Okundu
19 Temmuz 2019 - 19:06

Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe  Başkanlığı oluşturduğu kriz masası vasıtasıyla selden zarar gören vatandaşlara yardımlarda bulunuyor.

Afetin boyutları ve bölgeden gelen hasar durumları netleşir netleşmez harekete geçen MHP Yardım ekibi Milletvekili Ümit Yılmaz ve İlçe Başkanı Özensel nezaretinde selin en etkili olduğu yerleşim merkezi Uğurlu köyüne intikal ederek Battaniye ve giysiden oluşan yardımları ihtiyaç sahiplerine verdiler.

Düzce MHP Kadın Kolları ve Milletvekilinin eşinin destek verdiği, Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz’ın da içinde yer aldığı yardım ekibi Umut ışığı ile koordineli çalışarak Esmahanım Göktepe , Sarıyayladaki selzedelere güç şartlara rağmen yardımları ulaştırdılar. MHP Kriz masaı Milletvekili Ümit Yılmaz, İlçe Başkanı Mustafa Özensel Belediye Başkanı Okan Yanmaz ile birlikte felaketten zarar gören esnafları ve işletme sahiplerini ziyaret ederek zararları hakkında bilgiler edindiler ve gerekenin yapılacağını yanlarında olduklarını belirterek moral desteği verdiler.

 

Akçakoca ilçe başkanı Mustafa Özensel giyecek ve barınma yardımları yanısıra yiyecek ve içecek yardımlarının da süreceğini belirterek; “ İlk aşamada yardımlarımız  ıslanan ve üşümek durumunda olan vatandaşlara giysi ve battaniye şeklinde oldu. Akabinde gıda yardımlarında bulunuldu.  Düzce kadın kollarının ve milletvekilimiz eşinin Akçakoca belediye başkanı ve eşiyle birlikte organize olan yardım ekibi her yer ulaşmaya çalışıyor. Dağıtılamayan yardımları Umut Işığına teslim ediyoruz “ dedi.

KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<