JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

KEFAL, BALIKÇIYA CAN SUYU OLDU

KEFAL, BALIKÇIYA CAN SUYU OLDU
1.257 views
24 Şubat 2018 - 17:37

Uzun Süredir Balık Yokluğu Nedeniyle Denize Açılmayan  Akçakoca’lı Balıkçılar Bugün Bir Teknenin Barınağa Tonlarca Kefalle dönmesi, beklenti içerisinde olan diğer balıkçılarımızın da yüzünü güldürdü.

Son dönemde balık avlayamadıkları için maliyetlerini karşılayamayan, dolayısıyla avlanmaya çıkmayan kara kara düşünüp çıkış arayan Akçakoca balıkçıları için  aniden bereketiyle ortaya çıkan  kefal  yeni bir umut oldu.

Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, sözkonusu kefal avı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, bir tekne tarafından saat 14.00 sularında gerçekleşen bu bereketli avcılığın sürpriz olmadığını, böyle bir beklentilerinin olduğunu söyledi.

Kefal avının bu günlerde devam etmesini ve balıkçıların yüzlerinin yeniden gülmesini ümit ettiklerini sözlerine ekleyen Karakaş, ”İnşallah bu böyle gider” dedi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <