JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

İYİ PARTİ – EROL SOLAK YAKINLAŞMASI

Akçakoca Siyasi Yelpazesinin Her Kanadından Aldığı Yeni ve Genç İsimlerle Güçlü Bir Teşkilat Kuran İYİ Parti Avukat Behçet Alkan Lokum’un ilçe Başkanlığında Yerel Seçimler İçin Başkan Adayı Belirleme Temasları Başladı.


reklam
Bu haber 13 Şubat 2018 - 17:23 'de eklendi ve 918 views kez görüntülendi.

Özellikle İlçe Kongresinde bayanların ağırlığında yoğun katılım sağlandığı görülürken, İlçe Başkanı Alkan Lokumun özellikle gençlerden ve yeni yüzlerle siyasete girmesi neticesinde Akçakoca kamuoyunda Belediye Başkan adayı kim olacak soruları konuşulurken;Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Düzce İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu ile eski belediye başkanlarından Erol Solak Akçakoca’da bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

İYİ PARTİ’nin Adayı EROL SOLAK mı?

İyi Partinin 2019 Yerel seçimlerinde Akçakoca Belediye başkan adaylığı konusunda bir çok isimin hevesli olduğu ve bir takım görüşmelerin yapıldığı bilinirken,

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Düzce İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu ile eski belediye başkanlarından Erol Solak Akçakoca’da bir görüşme gerçekleştirdi.

Uzun süren bu görüşmenin içeriği basın ile paylaşılmamakla birlikte, ilçe kamuoyu Erol Solak’ın İYİ Parti’den belediye başkan adayı olacağı fikrine sıcak bakıyor.

Hits: 605


reklam