JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

İSTANBUL CADDESİ ASFALT KAPLANIYOR


reklam
Bu haber 09 Temmuz 2018 - 9:08 'de eklendi ve 949 views kez görüntülendi.

 

Akçakoca’nın En Hareketli Caddelerinden  Biri Olan İstanbul Caddesi Beşyol Değirmenağzı Arası Asfalt Kaplama Çalışmaları Başladı.

Turizm ve trafik yoğunluğu bakımından Akçakoca’nın en hareketli ana arteri olan İstanbul caddesi asfalt oluyor.

Çalışmalar ile ilgili olarak gazetemize bilgilendirmede bulunan Başkan Yemenici “Caddedeki enerji hatlarının yer altına alınması sonrasında asfalt yapılmasını  planlamıştık. Ancak Sedaş ile yaptığımız görüşmelerde bu işlemin bu yıl yapılamayacağı belirtilmesi üzerine oldukça kötü durumda olan caddenin asfalt işlemini başlattık.” Dedi.

 

Yolun herhangi bir nedenle kazılmayacağını belirten  Başkan Yemenici “2019 da yer altına alınacak Enerji nakil hatları kaldırımlardan geçecek. Zira o bölgede  sıfırdan  bir kaldırım çalışması da yapılacak. Cadde üzerinde yapılan ve yapılması planlanan yeni binalar için gerekli boş hatlar bırakılmakta olup ,buna dikkat edilerek asfaltlama çalışmaları yapılmaktadır”

AYAZLI VE SGK YOLU DA  ASFALT OLACAK

Başkan Yemenici ”  Cumhuriyet caddesinin  köprüye kadar asfalt çalışması tamamlanmasının ardından , İmam Hatip Lisesi yanından Yukarı ayazlı mezarlığına yani Hamiyet Sevil okuluna kadar ve Pazar yolunda SGK ve Tarım Kredi binalarına kadar asfalt  yolarımızı asfaltlayacağız “dedi.


reklam
reklam