JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

İŞLETME FAKÜLTESİ YAPTIRMA DERNEĞİ SİYASAL OLDU

İŞLETME FAKÜLTESİ YAPTIRMA DERNEĞİ SİYASAL OLDU
1.142 views Okundu
19 Ocak 2018 - 17:24

reklam


reklam

 

Akçakoca’ya bir fakülte kazandırabilmek için büyük uğraşlar veren ve zorlu bir süreç sonunda bunu başaran  Akçakoca İşletme Fakültesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği gerçekleştirdiği  genel kurul toplantısında Adını Siyasal Bilgiler Fakültesi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Olarak Değiştirdi.

 

Mehmet Nazım Pazvant’ın başkanı olduğu dernek, ilk olarak isim değişikliğine gitti. İşletme Fakültesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği olarak kurulan dernek,  alınan bir kararla Akçakocabey Siyasal Bilgiler Fakültesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği’ne dönüştü.

Derneğin ilk kurucularından olan Mustafa Vural, Ahmet Özbakır ve Ahmet Türkgülü görüşlerini aktararak, derneğin bundan sonra faaliyet olarak üniversite yollarının yapılması, kaldırım ve çevre düzenlemelerinin yapılması gibi işleri öncelemesi gerektiği yönünde fikir beyan ettiler.

Dernek kasasında bulunan 150 bin lira dolayında paranın ise üniversitenin tamamen bitmesi sonrasında fakülteye bir kitaplık ya da laboratuvar yapılması yönünde kullanılmasına karar verildi.

Kongre sonunda başkanlık seçimleriyle ilgili gündeme geçildi. Alınan kararla Mehmet Nazım Pazvant başkanlığındaki yönetimle bir dönem daha devam etme kararı alındı.

reklam

reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

  • Ak Parti --> 31
  • DSP --> 0
  • CHP --> 33
  • İYİ Parti --> 15
  • MHP --> 26
  • Saadet Partisi --> 5
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 6
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<