JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Özgür ÜNGÜT’den “ŞEHİTLİK VE GAZİLİK” Sunumu


reklam
Bu haber 29 Mart 2018 - 16:29 'de eklendi ve 3.266 views kez görüntülendi.

Akçakoca Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde anlamlı bir program düzenlendi.

Programa katılan Akçakoca İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özgür Üngüt, Şehitlik ve Gazilik konularında öğrencilere bilgilendirmede bulundu.

Şehitlik ve gaziliğin çok yüksek birer mertebe olduğunu vurgulayan Üngüt, ”şehit ve gazilerimizi uzaklarda aramanıza gerek yoktur. Şehitlerin ailelerini ve gazilerimizin ailelerini görürsünüz. Hatta Fırat Kalkanı harekatının ilk şehidi Ercan Çelik Akçakocalıdır ve buraya defnedilmiştir. Gazilerimiz de var. Onları da görebilirsiniz” dedi.

Öğrencilere nasihatte bulunan Üngüt, “Öğrenciler olarak sizlerin tek işiniz okumak, kendinizi yetiştirmek olmalıdır. İşinizi düzgün bir şeklide yapın. Güzel eğitim alın, okulunuzu bitirin. Zamanı gelince de biz sizlere devredelim. Çünkü bizler bu işleri büyüklerimizden devraldık. Vakti gelince sizlere devredeceğiz” dedi.

Üngüt’ün konuşmasının ardından programın konusunu içeren bir slayt gösterimi yapıldı.


reklam